משרד עורכי הדין פרידמן-האזרחי נוסד על ידינו, עורכי הדין ניר פרידמן ויוסי האזרחי. לאחר שנים שבהן צברנו ניסיון רב במשרדים מובילים החלטנו להקים משרד בוטיק, צעיר ודינמי שהתמחותו תהא בניהול סכסוכים ומחלוקות משפטיות באופן שיביא לידי ביטוי את הראייה הייחודית שלנו.

משרדנו עוסק בליטיגציה בכל ענפי המשפט ובכלל זה סכסוכים אזרחיים ומסחריים מורכבים, דיני תאגידים, משפט מנהלי, משפט חוקתי וועדות חקירה, דיני הגבלים עסקיים, משפט פלילי (עבירות צווארון לבן), דיני עבודה ועוד.

אנחנו מייצגים את לקוחותינו בפני כלל הערכאות המשפטיות בישראל, בבוררויות מסחריות, מתן חוות דעת משפטיות וכדומה.

הייחודיות של משרדנו נובעת מהיכולת והשאיפה לראות את הדרך המהירה ביותר לסיים את הסכסוך או התיק המשפטי כבר בראשיתו, בין בפשרה ובין בהחלטה שיפוטית, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. ניצחון עבורנו הוא בראש ובראשונה שביעות רצונו של הלקוח מהתוצאה.

אנו מאמינים שהדרך להצלחה בניהול תיק משפטי משלבת חדות, עבודה קשה והתעמקות בכל פרט ופרט. עבודה יסודית בצירוף של מוטיבציה גבוהה, כשרון ויצירתיות הם לדעתנו התכונות החשובות ביותר לניהול מחלוקות וסכסוכים משפטיים. הניסיון שלנו מלמד שגישה אקטיבית בשילוב של תכונות אלה כמו גם הרצון לנצח כל תיק ותיק הם העומדים בבסיסו של כל ייצוג משפטי מוצלח.

על מנת להגשים וליישם תכונות אלה אנו מתחייבים לאיכות, מצוינות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימת דגש על חשיבה משפטית מקורית ויצירתית. אנחנו מאמינים שכל תיק משפטי הוא עולם ומלואו ולכל מקרה ולכל לקוח יש את הנסיבות הייחודיות לו. נוסף על כך משרדנו מייצג באופן תדיר תובעים ונתבעים והדבר מאפשר לנו ראייה רחבה ומגוונת של ניהול מחלוקות משפטיות.

אנו מאמינים במתן תשומת לב אישית ומלאה לכל דרישות הלקוח, ומתחייבים להעמיד את צוות המשרד בזמינות מלאה ומידית.

תחת כל אלה, אנחנו בראש ובראשונה ליטיגטורים. לכן, החובה שלנו הן ללקוחות שלנו והן לעצמנו היא לעולם לא להפסיק ללמוד ולהשתפר. אנחנו מאמינים שעל מנת להמשיך ולתת ללקוחותינו שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר עלינו כמשפטנים להתעדכן מדי יום ביומו בהתפתחויות ובחידושים המשפטיים, בקריאת מאמרים אקדמיים ובלמידה מתמדת מהתפתחויות המשפטיות בארצות הברית ובאירופה. 

משרד פרידמן האזרחי מייצג את חברת הימנותא ומכלול המקרקעין של קק"ל בתיקים ועסקאות רחבי היקף.

משרד פרידמן האזרחי עובד בשיתוף פעולה עם משרדים גדולים מאירופה וארה"ב, ובין היתר נותן ייעוץ למשרד עוה"ד הבינלאומי ג'יאמברוני: http://www.giambronelaw.com/site/people/